Nasze standardy

Najwyższe standardy potwierdzone ceryfikatami, dbałość o zasady bezpieczeństwa i normy etyczne pozwalają nam od lat z sukcesem budować trwałe relacje z Klientami

Jakość
i bezpieczeństwo

W trosce o komfort i satysfakcję klientów firma STAP oferuje najwyższy standard usług. Korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych, jak również z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry, gwarantujemy wykonawstwo najwyższej jakości.

STAP przywiązuje najwyższą wagę do poszanowania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Polityka BHP firmy obejmuje wszystkie aspekty prowadzonych prac.

Priorytetem STAP jest spełnianie oczekiwań klientów, z zachowaniem bezpiecznych warunków pracy, poszanowania dla drugiego człowieka oraz troski o środowisko naturalne. Wdrożony Kodeks Dobrych Praktyk STAP reguluje sposób działania firmy i obowiązuje wszystkich jej pracowników. Określa także zasady kooperacji z podwykonawcami, partnerami biznesowymi i klientami. Pozwala nam to utrzymywać wysokie standardy oraz komfort pracy.

Potwierdzeniem wiarygodności firmy certyfikat Rzetelna Firma oraz certyfikat Przedsiębiorstwo FAIR PLAY. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży, instalacji oraz serwisu klimatyzatorów marki Blaupunkt, posiadamy również certyfikację Autoryzowanego Partnera Serwisowego firmy Fujitsu General w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych.

Sprawdź naszą ofertę